Bolonia

26 czerwca 2026

Marcin Piechula z naszego towarzystwa w czasie wyjazdu do Włoch także upamiętnił Ślązaków walczących w armii gen. Władysława Andersa – zapalił znicz na grobie Stefana Widery z Mikołowa i Pawła Rzepki z Łazisk Dolnych na Polskim Cmentarzu Wojennym w Bolonii.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+