Monte Cassino

26 czerwca 2026

Dr Henryk Szołtysek z naszego towarzystwa, od lat upamiętniający i propagujący historię Ślązaków walczących w armii gen. Władysława Andersa na Zachodzie, wraz z córką i wnukiem odwiedził w tym roku Monte Cassino i w imieniu MTH zapalił znicz na grobie Fryderyka Mandery, Mikołowianina spoczywającego na tamtejszym Polskim Cmentarzu Wojennym.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+